1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Görüntülü Sohbet Siteleri

Görüntülü Sohbet Siteleri
Görüntülü Sohbet Siteleri

Görüntülü sohbet için günümüzde çok sayıda web sitesi vardır. Her birinin amacı ve işleyişi farklılık gösterse de genel olarak dünyanın farklı noktalarındaki insanları bir araya getirmeyi amaçlar. Böylece farklı kültürlere mensup kişilerle hızlı bir şekilde tanışabilirler ve birbirlerini tanıyabilirler.

Bunun yanı sıra yabancı dilinizi geliştirmek istiyorsanız, görüntülü sohbet siteleri sayesinde bu imkanı elde edebilirsiniz.  Farklı siteleri incelerseniz, bu konuda genel bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Shagle

Shagle, yabancı görüntülü sohbet için yapabileceğiniz tercihlerden bir tanesidir. Video tabanlı bir sohbet platformudur, ancak anonim kalmak istiyorsanız kameranızı kullanmamayı tercih edebilirsiniz. Bunun dışında sohbet katılımcıları arasında sanal hediyelerin gönderilmesini ve alınmasını da mümkün hale getirir.

Platformda kayıt şartı yer almamaktadır. Ancak cinsiyete göre bir görüntülü sohbet araması yapmak isterseniz kaydolmanız gerekir. Diğer bazı sohbet platformlarının aksine, görüntü, ses ve video da paylaşabilirsiniz.

Görüntülü Sohbet Siteleri: Flingster

Flingster, rastgele görüntülü sohbet siteleri arasında yapabileceğiniz tercihlerden bir diğeridir. Aynı anda üç adede kadar sohbet kullanmanıza izin verir. Site ayrıca yabancılarla iletişim kurmanıza ve arkadaşlarınızla ücretsiz görüntülü sohbet ve görüntülü konferans yapmanıza olanak tanır.

Kullanıcılar artık aranabilir bir profil oluşturabilirler. Bunun dışında yeni işlevi kullanarak en sevdikleri çevrimiçi video ve resimleri paylaşabilirler.

Bunun yanı sıra kullanımı oldukça kolaydır. Bu nedenle herhangi bir zorluk çekmeden girmeniz ve yararlanmanız mümkündür. Platformda genel anlamda her şey hızlı çalışır ve sohbet etmek için çok güçlü bir internet bağlantısına ihtiyaç duymaz.

Video Kodeki Desteklenmiyor Ne Demek? Nasıl Çözülür? Kodeki Ne Demek? yazısı da ilginizi çekebilir.

Görüntülü Sohbet Siteleri: Chatrandom

Chatrandom, görüntülü sohbet siteleri arasında yapabileceğiniz tercihlerden bir tanesidir. Tercih ettiğiniz cinsiyeti seçip Başlat düğmesine tıklayarak Chatrandom’daki kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Tercihlerinize daha uygun bir eşleşme bulmak için bir ülke ve ilgi alanlarınızı da belirtebilirsiniz.

Platform son derece kullanıcı dostudur, kayıt gerektirmez. Ayrıca eşleşme ararken sayısız seçenek sunar. Platform, yeni insanlarla tanışmayı ve çevrimiçi olarak yeni arkadaşlar edinmeyi kolaylaştırır.

Chatrandom, yeni bir kullanıcı bir sohbete katıldığında otomatik olarak görünen bir tanıtım mesajı ekleme yeteneği, kendinizi diğer kullanıcılardan ayırt etmek için doğrulanmış bir rozet ve çok daha fazlasını içeren premium bir abonelik sunar. Sohbet uygulaması ayrıca çekici bir arayüze ve çok sayıda başka özelliğe sahiptir.

Görüntülü Sohbet Siteleri
Görüntülü Sohbet Siteleri

Chatspin

Chatspin, yabancı görüntülü sohbet için yapabileceğiniz tercihlerden bir tanesidir. Dünyanın her yerinden yabancılarla iyi geçinmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Bu web sitesi sadece geniş bir kullanıcı tabanına değil, aynı zamanda çekici bir arayüze sahiptir ve nerede olursanız olun kullanımı kolaydır.

CamSurf

CamSurf, rastgele görüntülü sohbet siteleri arasında bir diğer seçenektir. Kullanıcıların gizliliğini korumak için ideal bir web sitesidir. İçerisinde 40.000’den fazla kullanıcı vardır. Ayrıca ülke ve diğer kriterleri seçmek için filtreler mevcuttur.

Rastgele görüntülü sohbetlerle hareket halindeyken arkadaş edinebilir veya ilginç insanlar bulabilirsiniz. CamSurf’un kullanıcı arayüzü basit olduğu için rahatça kullanılabilir.

EmeraldChat

EmeraldChat, Omegle’ın tüm özelliklerine ve daha fazlasına sahip, iyi düzenlenmiş bir sohbet platformudur. Yabancı görüntülü sohbet siteleri arasında olup uygunsuz içeriği yasaklar. Siteyi kullanmak için kaydolmanıza gerek yok, ancak bazı özellikler kullanılamaz.

Görüntülü sohbetin yanı sıra grup metin sohbetlerine katılmanız da mümkündür. Ek olarak, ücretsiz planda kalmayı mı yoksa ücretli bir plana yükseltmeyi mi tercih edeceğiniz, siteyi nasıl kullanmayı planladığınıza bağlıdır.

Eğer görüntülü sohbet yapmak istiyorsanız, bunların her biri bir alternatif olarak tercih edilebilirler. Sahip oldukları özellikler her birinde değişkenlik gösterir. Bu nedenle tümünü incelemek ve aralarından buna göre karar vermek önerilirler.


Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (3)