1. Anasayfa
 2. Mobil Haberler

İnternetsiz Radyo Dinleme Programı İndir

İnternetsiz Radyo Dinleme Programı İndir
İnternetsiz Radyo Dinleme Programı İndir

İçindekiler

İnternetsiz Radyo Dinleme Programı İndir – FM radyo internetsiz radyo istasyonları birçok kişi tarafından incelenir. Çünkü internet her ne kadar günümüzde yaygın olarak kullanılsa da bu 7/24 aktif yararlanıldığını göstermez. Bazı zamanlarda kişilerin internet paketi olmayabilir veya wi-fi ile bağlantısı bulunmayabilir.

Bu gibi durumlarda insanlar bazen radyo açarak dinlemek isteyebilirler. Bu kapsamda birçok seçeneğiniz yer almaktadır. Ne olduklarını bilirseniz ayrıntılı olarak inceleyip, aralarından size en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz.

iHeartRadio

iHeartRadio, FM radyo indir internetsiz seçeneklerinden bir tanesidir. iHeartRadio ücretsiz bir yayın ve internet radyo platformudur. ESPN Radio ve Fox Sports dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 850 yerel AM ve FM radyo istasyonunu bir araya getirir. Ayrıca dinleyicilerin şarkıları yeniden çalmasına ve dijital çalma listelerine eklemesine olanak tanıyan, isteğe bağlı işlevselliğe sahip bir müzik tavsiye sistemidir.

iHeartRadio’yu reklamlarla ücretsiz olarak dinleyebileceğiniz gibi iHeartRadio Plus veya iHeartRadio Tam Erişim’e yükseltebilirler. iHeartRadio Plus ile istediğiniz kadar şarkıyı atlayıp, istediğiniz şarkıyı çalıp, radyodaki şarkıları çalma listenize kaydedebilirsiniz. Bir düğmeye basarak aklınıza gelen herhangi bir şarkıyı anında tekrar çalabilirsiniz.

Ücret karşılığında iHeartRadio Tam Erişim iHeartRadio Plus’ın tüm özelliklerini içerir. Çevrimdışı dinleme ve diğer bazı yeni özellikler ekler. Ancak isterseniz ücretsiz bir şekilde de kullanabilirsiniz.

SiriusXM

SiriusXM, telefona internetsiz radyo indir için yapabileceğiniz seçeneklerden bir diğeridir. SiriusXM’de ayarlayabileceğiniz yüzlerce farklı kanal vardır. Talk showlar, komedi, spor, country müziği ya da farklı bir içerikle ilgileniyor olun, SiriusXM’in geniş seçenekleri incelenebilirler.

Pandora

Pandora, FM radyo internetsiz için yapabileceğiniz seçimlerden bir diğeridir. Dinleyebileceğiniz sayısız radyo istasyonu vardır. Bunun dışında müzik ve talk show’ları dinleyicilere kaliteli biçimde sunar. Uygulama en sevdiğiniz çevrimiçi talk şovları ve özel komedi programlarını dinleyebileceğiniz Podcast’leri de destekler.

Pandora’nın kullanımı ücretsizdir. Bununla beraber daha yüksek kaliteli müzik, reklamsız, indirilebilir müzik ve çok daha fazlası gibi tonlarca yükseltme için aylık aboneliğe yükseltebilirsiniz.

Bilgisayar Arızaları Nedenleri, Tanımları ve Çözüm Yolları yazısı da ilginizi çekebilir.

myTuner Radio

myTuner Radio, FM radyo internetsiz seçeneklerinden bir diğeridir. Bu uygulamanın yardımıyla dünyanın her yerinden FM veya AM radyoları dinleyebilirsiniz. Mısır, Suriye ve Irak gibi Arap ülkeleri de dahil olmak üzere 150’den fazla ülkeden 30.000’den fazla radyo istasyonu sağlar.

Pop, rock, haber ve spor gibi radyo istasyonlarını kolayca aranabilirler ve dinlenebilirler. Radyo istasyonunu ülke ve şehre göre de arama gerçekleştirilebilirsiniz. Ayrıca sevdiğimiz kanalları da sosyal medyayı kullanarak paylaşılabilirsiniz.

İnternetsiz Radyo Dinleme Programı İndir
İnternetsiz Radyo Dinleme Programı İndir

Radio.Net

Radio.net, telefonda internetsiz radyo dinleme için yapabileceğiniz tercihlerden bir diğeridir. Yerel ve uluslararası radyo istasyonları dinlenebilirler. Tür, konu, ülke, şehir veya farklı kategorilerde radyo istasyonları sağlar.

En sevdiğiniz radyo kanallarını Android telefonunuza kaydetmeniz de ayrıca mümkündür. Android 4.1 veya üstünü gerektirir. İyi ses kalitesi olduğu için güzel bir şekilde zaman geçirmenizi sağlar.

Simple Radio

Simple Radio, telefonda internetsiz radyo dinleme için yapabileceğiniz tercihlerden bir diğeridir. Dijital AM/FM deneyimini olabildiğince basit hale getirmeyi amaçlar. Aplikasyon 30.000’den fazla müzik, haber, konuşma ve spor radyo istasyonunu aramanıza ve iPhone, iPad veya Apple Watch’ınıza tek bir dokunuşla favorilerinizi daha sonrası için kaydetmenize olanak tanır.

Simple Radio, müzik veya eğlenceye özel ilgi alanlarınıza göre radyo istasyonlarını bulmanıza da yardımcı olur.

Eğer internet olmadan nasıl radyo izleyebileceğinizi düşünüyorsanız bunların her biri incelenebilirler. Tümü ayrı aplikasyonlar olduğu için farklı çözümler sunar. Tek tek değerlendirirseniz, aralarından sizin için en uygun olanlar keşfedilebilirler.


Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş