1. Anasayfa
 2. Oyun Haberleri

Euro Truck Simulator 2 Nasıl İndirilir?

Euro Truck Simulator 2 Nasıl İndirilir?
Euro Truck Simulator 2 Nasıl İndirilir

İçindekiler

Euro Truck Simulator 2, dünyanın en popüler ve en çok sevilen tır simülasyonu oyunudur. Oyun severlerin sahip olmak istediği bir oyundur. Özellikle bu oyunu oynamak isteyen pek çok kişi, Euro Truck Simulator 2 nasıl indirilir? Sorusuna yanıt aramaktadırlar.

Oldukça geniş bir dünyada 220’den fazla Avrupa şehrinde tırınız ile nakliyat yapabileceğiniz ve aşırı gerçekçi oynanışı ile kendinizi adeta gerçekten tır sürüyormuş gibi hissedebileceğiniz bir oyundur. ETS2’yi indirmek isteyen kişiler, bunun için oyunu Steam platformundan hesaplarına satın alarak indirmeleri gerekmektedir.

Euro Truck Simulator 2 indir işlemi için sırasıyla şu adımları gerçekleştirebilirsiniz;

 • İlk olarak eğer yoksa bir Steam hesabı oluşturun ve giriş yapın.
 • Ana sayfanın en üstünde yer alan “Mağaza” başlığına tıklayın.
 • En sağ üste bulunan arama kısmına “Euro Truck Simulator 2” yazın ve çıkan oyuna tıklayın.
 • Bu ekranda “Euro Truck Simulator 2 Satın Alın” butonuna basarak oyunu sepete ekleyin.
 • Ardından açılan ekranda “Kendim İçin Satın Al” butonuna tıklayın.
 • Daha sonra da ödeme yöntemleri içerisinden yapmak istediğiniz ödeme türünü belirleyin.
 • Sizden talep edilen bilgileri girdikten sonra satın alıma onay vererek Euro Truck Simulator 2’ye sahip olun.

Bu oyunu satın aldıktan hemen sonra ETS 2 Steam kütüphanenize eklenmektedir. Kişiler, Steam sayfası üzerinden “Kütüphane” sekmesine giderek, buradan Euro Truck Simulator 2 oyununu bilgisayarlarına indirmeye başlayabilmektedir.

Bunun için bilgisayar içerisinde oyunun nereye kurulacağı seçildikten sonra, indirme işlemi başlamakta ve Steam bu indirmeyi ve kurulumu otomatik olarak tamamlamaktadır.

Euro Truck Simulator 2 Download

Euro Truck Simulator 2 oyunu, pek çok kişi tarafından sevilse ve oynanmak istense de özellikle bu oyunu satın almadan ücretsiz bir şekilde oynayabilmek isteyen kişiler, bu oyunu ücretsiz olarak indirebilecekleri bir site olup olmadığını oldukça merak etmektedirler.

Bu oyun, ücretsiz olarak korsan bir şekilde de pek çok internet sitesi üzerinden indirilebilmektedir. Ancak özellikle bu sitelerin mutlaka güvenilir olması gerekmekte, aksi takdirde güvenilir olmayan bir site aracılığıyla indirilen oyunlar, beraberinde bilgisayarınıza virüs de bulaştırabilmektedir.

Euro Truck Simulator 2 Download ederek oyunu bir internet sitesi üzerinden indirmek isteyen kişiler için, güvenebilecekleri bazı önemli siteler de bulunmaktadır. Euro Truck Simulator 2 full indir için, tarayıcı üzerinden veya Torrent ile bu oyunu ücretsiz olarak indirebilmek mümkündür. ETS indir işlemleri bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

Euro Truck Simulator 2 download free gerek ülkemizde gerek dünyada çeşitli siteler aracılığıyla indirebilirsiniz. Güvenilir bir site tercih edildiği takdirde kişiler herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Ancak oyun orijinal olmadığı için oyun içi bazı sorunlar yaşanabilmektir. Kişiler online olarak ETS 2 oynayamamaktadır.

Hayatınızı Kolaylaştıran Akıllı Ev Teknolojileri yazısı da ilginizi çekecektir.

Euro Truck Simulator 2 Nasıl İndirilir
Euro Truck Simulator 2 Nasıl İndirilir

Euro Truck Simulator 2 İndirim

ETS2 oyununu, Steamden satın almak isteyen kişiler, Euro Truck Simulator 2 fiyatını oldukça merak etmektedir. Bu oyun, eski bir oyun olarak özellikle son yıllara kadar oldukça uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Günümüzde artan kur sebebiyle bu oyunun fiyatı geçmiş yıllara nazaran bir hayli yükselmiştir.

ETS 2, şu anda Steam’de 149 TL’ye satılmaktadır. Bu nedenle de pek çok kişi Euro Truck Simulator 2 indirim olacak mı? Sorusuna yanıt aramaktadır. Bu oyun, özellikle Steam’in Kış ve Yaz indirimi fırsatlarında yarı yarıya hatta bazen yüzde 70’e kadar indirime girebilmektedir.

Yine zamanı belli olmasa da belirli aralıklarla ETS 2 indirime girmektedir. Bu nedenle kişiler, Steam hesapları ile listelerine ekleyerek, olası bir indirim halinde hemen haberdar olabilmektedir. Standart oyuna ek olarak DLC paketlerinin fiyatları ise şöyledir;

 • Sweet Valentine Bundle: 326 TL
 • Euro Truck Simulator 2 Essentials: 438 TL

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir