1. Anasayfa
 2. Bilgiler

Xiaomi Elektirikli Scooter 3

Xiaomi Elektirikli Scooter 3
xiaomi scooter

İçindekiler

Xiaomi elektrikli scooter 3 portföyünde altın standart olan üçüncü nesil Scooter’dır. Pro 2 modelinin neredeyse tüm özelliklerini edinmiş olsa da, biraz daha kompakt boyutları ve daha düşük ağırlığı korurlar. Eğer 45km’ye kadar yüksek bir menzile ihtiyacınız yoksa, ancak 30km ile idare edebiliyorsanız, bu scooter sizin için idealdir. Sonuçta, son mil için mükemmeldir. Araç şehir dışındaki bir otoparkta park edilebilir ve çevreye duyarlı, sessiz bir şekilde şehirde hareket edebilirsiniz.

xiaomi scooter
xiaomi scooter

Toplantıdan toplantıya mı taşınacaksınız? Diş hekimine mi? Mağazadan bir şeyler almaya mı? Hiç sorun değil. Scooter kullanmak için bir ehliyet gerekmez. Korkmayan, yasa ve yol güvenliğine saygı gösterenler bir scooter kullanabilirler. 25km/saat hıza sahiptir, akıllı E-ABS sistemi ve enerji geri kazanımı ile donatılmıştır. Üç saniyede katlayabilirsiniz. Neredeyse her bagaj bölmesine sığar veya metroya taşıyabilirsiniz.

Xiaomi Scooter 3 Türkiye sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız.

Seyir Kontrolü ve Pratik Kullanımı

xiaomi scooter
xiaomi scooter

Scooter’larla çok deneyimimiz var ve bunları birçok mil üzerinde kullandık. Pro 2 ile, seyir kontrolü, enerji geri kazanımı ve telefonunuza bağlanma gibi yararlı özelliklere sahip olabilirsiniz. Çeşitli şekillerde yapılandırmak için kullanabilirsiniz. Seyir kontrolünü açıp kapamak, scooter kilidini ayarlamak veya enerji geri kazanım seviyesini ayarlamak gibi.

Seyir kontrolü, örneğin bisiklet yolu gibi daha uzun rotalarda işe yarar. Uygulamada etkinleştirdiyseniz, gaz kolu birkaç saniye basılı tutmanız yeterlidir. Kendiliğinden açılabilirler. Scooter o zaman kendisi gider, gaz kolunu tutmanıza gerek yok, sadece gidonu tutun. Sadece fren kolu hafifçe dokunun ve seyir kontrolü kapanır.

Enerji geri kazanımı ile, üretilen enerjiy pilde depolar. Bu nedenle, gidonun gaz kolunu bıraktığınızda, scooter otomatik olarak yavaşlar ve enerji geri kazanır. Enerji geri kazanım seviyesini uygulamada doğrudan ayarlayabilirsiniz, üç seviye arasından seçim yapabilirsiniz. Pilin şarj edilmesinden daha fazlası, scooter’ın kontrollerinde bir değişiklik işe yarar. Daha güçlü enerji geri kazanımı ile, scooter’ı neredeyse sadece gaz koluyla kontrol edebilirsiniz ve fren kolu kullanmanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken gaz kolunu bırakmaktır.

Scooter aksi takdirde çok kolay kontrol edilebilir ve rahattır. Tüm güvenlik önlemlerinin alındığından emin olunursa, hatta bir çocuk bile işletilebilir. Ancak, scooter, büyük eklemli taşlarla kaplı tarihi şehirlerdeki yollarda sınırlarına kadar karşılaşır. Kısacası, burada küçük 8,5 inç tekerleklerin sınırlarına ulaşırsınız ve bu yüzeylerde düzenli olarak seyahat etmek çok rahat değildir.

Xiaomi Elektrikli Scooter Teknik özellikler

Yük kapasitesi: 100 kg
Maksimum hız: 25 km/s
Menzil: 30 km
Maksimum eğim: %16
Güç: 300W (maksimum 600W kısa süreli)
Ağırlık: 13,2 kg
Koruma derecesi: IP54
Batarya kapasitesi: 7650mAh / 275 Wh
Şarj süresi: 5,5 saat
Boyutlar (açık): 114 x 108 x 43 cm (y x d x g)
Boyutlar (katlanmış): 49 x 108 x 43 cm (y x d x g)


Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş