1. Anasayfa
 2. Bilgiler

Lili Apk Neden Açılmıyor?

Lili Apk Neden Açılmıyor?

İçindekiler

Lili Apk Neden Açılmıyor? – Instagram stalkerları için çok özel bir gizli Instagram profili görme uygulaması olan ve bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biri olan Lili, kişilerin gizli profilleri görüntüleyerek gerek story gerek tüm paylaşımlarını görebildiği ve izleyebildiği bir uygulamadır.

Ancak özellikle bu uygulamayı telefonlarında kullanarak sıkça yararlanan kişiler, son günlerde Lili uygulamasına girememeye başlamıştır. Bu nedenle de pek çok Lili kullanıcısı Lili Apk neden açılmıyor? Sorusuna yanıt aramaya başlamıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=kmaI_1ByV-4

Bu soruya yanıt olarak, Lili uygulaması Google Play Store ve AppStore mağazalarından özel hayatın gizliliğini iptal etmesi ve kişilerin gizlemek istedikleri profillerine yasadışı olarak erişebilmesi sebebiyle kaldırılmıştır.

Ülkemizde bu tarz uygulamaların hizmet vermesi ve kullanılması yasak olduğu için, yapılan son denetlemelerin ardından Lili uygulaması erişime kapatılmış ve kullanılamaz duruma gelmiştir. Bu nedenle de artık Lili kullanıcıları bu uygulamayı kullanamayacaktır.

Uygulama kaldırıldığı için de bu uygulama telefonlarında yüklü olan kişiler isteseler de uygulamayı açamamaktadır. Bu nedenle de Lili neden kapandı? Sorusuna yanıt olarak kısaca ülkemizde bu tarz yasal olmayan hizmetler sunan site ve uygulamaların engellenmesi sebebiyle Lili uygulaması kapatılmıştır.

Lili APK Son Sürüm

Lili uygulaması mobil mağazalardan kaldırılsa da bu uygulamayı kullanmaya devam etmek isteyen kişiler, Lili APK dosyasını çeşitli sitelerden indirerek telefonlarına kurabilmekte ve kullanabilmektedir. Bunun için kişiler, özellikle en son Lili APK sürümünü indirmek istemekte ve Lili APK son sürüm dosyasını araştırmaktadır.

Lili APK dosyasının son sürümü pek çok internet sitesinde kişilere sunulurken, kişilerin özellikle bu siteden APK dosyasını indirmeden önce sitenin güvenilir olup olmadığından emin olması gerekmektedir.

Bu son sürüm Lili uygulamasını APK olarak telefonlarının tarayıcısından indiren kişiler, ardından inmiş olan bu dosyayı indirilen dosyalar içerisinde bularak açmalıdır. APK’ya dokunduktan sonra otomatik olarak Lili uygulaması cihazlara kurulmakta ve kişiler “Yükle” diyerek bu uygulamayı yükleyebilmektedir.

Özellikle Lili uygulaması herhangi bir mağazada bulunmadığı için bir güncelleme alması halinde kişilerin bu güncel sürümü kullanabilmesi için o sürümün APK dosyasını indirerek uygulamayı baştan kurmak zorundadır. APK dosyalarında otomatik güncelleme yapılamamaktadır.

Lili Web Neden Açılmıyor?

Lili, gizli Instagram profillerinin görüntülenebilmesini sağlayan bir program olarak, özellikle mobil uygulamasının engellenmesi sebebiyle Lili web sitesi üzerinden kişilere hizmet vermeye devam etmiş ve kişiler de bu web sitesi ile gizli profilleri görüntüleyerek çeşitli özelliklerinden yararlanmaya devam etmiştir.

Ancak kişiler Lili Web sitesine giriş yapamayan kişiler, Lili Web neden açılmıyor? Sorusunu sorarak yanıt aramaktadır. Lili Web sitesi, özel hayatın gizliliğini ihlal eden yasadışı bir uygulama ve program olması sebebiyle yalnızca mobil uygulaması ile değil web sitesi ile de engellemelere takılmaktadır.

Bu nedenle de Lili Web kullanıcılarını Lili Web Giriş adresinin engellenmesi durumunda bu giriş adresi üzerinden siteye ulaşamamaktadır.

Ancak Lili Web, bu durumu adres değişikliği ile güncel ve yeni bir giriş adresine taşınarak hizmet vermeye devam etmekte, bunun için de kişiler Lili uygulamasının sosyal medya hesaplarından güncel giriş linkini öğrenerek tekrardan siteye giriş yapabilmektedir.

Lili Kapandı Mı?

Lili kapandı mı? Sorusu, özellikle bu uygulamayı kullanan kişiler tarafından erişim sağlayamamaları nedeniyle sıkça sorulan sorulardan biri olurken, Lili uygulaması Play Store ve AppStore üzerinden kaldırılmıştır.

Bununla birlikte web sitesi de sürekli olarak uygulaması gibi engellenmektedir. Ancak bu uygulamayı kullanmaya yine de devam etmek isteyen kişiler, güncel Lili web sitesi ile veya Lili uygulamasının APK’sı ile bu uygulamayı kullanmaya devam etmektedir.

Lili uygulaması, özellikle yasal ve güvenilir olmayan bir uygulama olması ve özel hayatın gizliliğini ihmal etmesi sebebiyle ülkemizce engellenmektedir.


Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir